25.07.2017 09:09

Kinguin w ESEA Premier – od zwycięstwa do zwycięstwa!

Kolejny tydzien, następna kolejka rozgrywek w ramach ESEA Premier – i jako wisienka na torcie, kolejne mecze wygrane przez Team Kinguin. Polacy umacniają się na fotelu lidera.

Tym razem Kinguin w ramach ESEA Premier spotkali się drużynami Epsilon oraz undefined. Spotkanie z Epsilon rozgrywane było na mapie Overpass i zakończyło się wynikiem 16:10, a do pierwszej połowy Polacy prowadzili 8:7. W drugiej wykazali już jednak miażdzącą przewagę, pozwalając przeciwnikom na zdobycie zaledwie trzech rund. Mecz z undefined zakończył się zbliżonym wynikiem, bo 16:9, ale przewaga Polaków zarysowała się przede wszystkim w pierwszej połowie, którą wygrali 11:4. W drugiej padł remis 4:4, jednak jak łatwo można się domyślić, mając taką przewagę z pierwszej połówki mogli sobie na to spokojnie pozwolić. W spotkaniu z Epsilon najlepszym zawodnikiem po polskiej stronie był mouz, który odnotował ratio na poziomie 1.66, natomiast z undefined najlepszy był Szpero z ratingiem 1.38.
W tabeli po 15 rozegranych spotkaniach mamy 39 punktów, co oznacza przewagę 9 punktów nad drugim Space Soldiers. Należy jednak pamiętać, że formacja z Turcji ma w stosunku do nas 4 rozegrane spotkania mniej, więc mogą dla nas jeszcze stanowić pewnego rodzaju zagrożenie. Również zwycięstwem Polaków zakończyło się spotkanie PRIDE z Nexus – Polacy wygrali 16:9 i zajmują obecnie 7 miejsce w tabeli z 18 punktami.