20.07.2017 12:06

Team Kinguin nie do zatrzymania w ESEA Premier Season 25!

Dopiero co informowaliśmy o kolejnym bardzo dobrym meczu Team Kinguin w ramach ESEA Premier Season 25, a już mamy przyjemność pisać o kolejnych dwóch wygranych spotkaniach w tej lidze.

Po spotkaniu Team Kinguin ze Spirit, o którym pisaliśmy tutaj, przyszła pora na mecze z pro100 oraz North Academy. O ile drużyna będąca własnością Zeusa zdołała postawić przynajmniej jakiś opór Polakom, o tyle North Academy ta sztuka kompletnie się nie udała. Mecz z pro100 zakończył się wynikiem 16:9, po pierwszej połowie Polacy prowadzili już 10:5. Natomiast w spotkaniu z Duńczykami zobaczyliśmy kompletny pogrom, bo mecz Kinguin rozstrzygnęło wynikiem 16:3, z czego dwie rundy Duńczycy zdobyli w pierwszej połowie, w drugiej już jedynie jedną. W obu spotkaniach najlepszą formą popisał się Grzegorz ‚SZPERO’ Dziamałek. Polacy mają już 12 punktów przewagi nad zajmującymi ex aequo drugie miejsce w tabeli drużynami Space Soldiers, nexus i fnatic academy. Teraz Polacy mają kilka dni zasłużonego odpoczynku, w trakcie którego spokojnie mogą obserwować zmagania rywali między sobą.

Team Kinguin vs. pro100 – 16:9
Team Kinguin vs. North Academy – 16:3