13.07.2017 08:58

Doskonałe wyniki Team Kinguin w kolejnej kolejce ESEA Premier Season 25

Team Kinguin przysparza swoim fanom ostatnio prawdziwy rollercoaster emocji. Gdy wydaje się, że ciągle trwa ich kryzys i niespodziewanie odpadają w Polskiej Lidze Esportowej (o czym pisałem tutaj), oni odnotowują dwa doskonałe spotkania w ramach ESEA Premier Season 25.

Rozgrywana w środę kolejka ESEA Premier Season 25 to m.in. dwa spotkania z udziałem Team Kinguin – z drużyną PENTA Sports oraz FlipSid3 Tactics. Wyniku, który odnotowali na formację  Innocenta chyba nikt się nie spodziewał – mecz ten (rozgrywany na mapie train) był prawdziwym pokazem dominacji ze strony Kinguin i zakończył się wynikiem aż 16:5. Nieco bardziej wyrównane było spotkanie z FlipSid3, na mapie Mirage do przerwy Polacy prowadzili tylko jednym punktem 8:7, by w drugiej połowie oddać rywalowi jedynie dwa oczka i wygrać 8:2, a całe spotkanie 16:9. Tym samym Kinguin prowadzi w tabeli ESEA Premier, z przewagą trzech punktów nad kilkoma kolejnymi drużynami – m.in. pokonanymi w środę FlipSid3.