Artykuły
12.07.2017 15:28

Szczegóły wydarzeń związanych z filmem “Dunkierka” w grach Wargaming

Z okazji powstania filmu „Dunkierka”, we współpracy z Warner Bros, Wargaming przygotował dla graczy serie historycznych aktywności i misji specjalnych. Zawartość o nazwie „Pamiętajmy o Dunkierce” będzie dostępna we wszystkich częściach trylogii gier wojennych – World of Tanks (PC i konsole), World of Warships i World of Warplanes. Pierwsze aktywności wystartują już od 14 lipca.

„Cud pod Dunkierką, podobnie jak wiele innych wydarzeń II Wojny Światowej ma olbrzymi wpływ na nasze gry,” mówi Erik Whiteford, szef marketingu Wargaming America. „Jesteśmy zainspirowani tymi historycznymi czynami i cieszymy się, że nawiązaliśmy współpracę z Warner Bros. w związku z oczekiwanym filmem wojennym Dunkierka.”

W World of Tanks i World of Warplanes już od 14 lipca gracze wezmą udział w serii misji „Pamiętajmy o Dunkierce”. Biorąc udział można będzie zdobyć pojazdy inspirowane wydarzeniami, a zdobyte doświadczenie, wirtualni czołgiści i piloci będą mogli wymienić na wyposażenie w grze, wliczając w to m.in. okolicznościowe kamuflaże i wiele więcej.

Walka rozszerzy się o morza i oceany w najbliższych tygodniach. Również kapitanowie okrętów w World of Warships będą mogli włączyć się do walki. Serie wymagających misji zostaną wynagrodzone kontenerami i flagami inspirowanymi wydarzeniami w Dunkierce, jak również możliwością zdobycia unikatowego kapitana.

Więcej szczegółów dotyczących historycznych aktywności związanych z „Dunkierką” w grach World of Tanks, World of Warplanes i World of Warships znajdziecie pod adresami www.worldoftanks.eu www.worldofwarplanes.eu oraz www.worldofwarships.eu Film “Dunkierka” w reżyserii Christophera Nolana wejdzie do kin na całym świecie 21 lipca 2017.

źródło: informacja prasowa