27.06.2017 22:08

Team Kinguin wygrywa kolejne starcie w ESEA Premier

Wtorkowego wieczora Team Kinguin zmierzyło się ze swoim kolejnym rywalem w ramach ESEA Premier. Tym razem był to rumuński zespół Playing Ducks, który okazał się nad wyraz trudnym rywalem.

Mecz odbywał się na mapie Mirage, a Polacy zaczynali po stronie CT. Początek i pierwsza połowa wyglądały bardzo spokojnie i pewnie w wykonaniu Polaków, szczególnie, że zaczęli od wygranej pistoletówki. Tak więc wynik pierwszej połowy – 10:5 – nikogo nie zdziwił ani nie zaskoczył. Po zamianie stron także z początku wszystko przebiegało bardzo dobrze, aż do stanu 13:7. I w tym momencie w Playing Ducks jakby wstąpiła nowa energia, bo wygrali aż 7 rund i nagle zrobiło się 13:14. Na szczęście doświadczenie Polaków wzięło górę, uspokoili swoją grę i zdołali dotrzeć do triumfalnego końca spotkania z wynikiem 16:14. Dzięki tej wygranej – trzeciej w tym sezonie ESEA Premier – Polacy znajdują się obecnie na szóstej pozycji, zaraz za inną polską ekipą – PRIDE.