Wargaming
Artykuły
16.06.2017 23:00

Wargaming startuje z programem wydawniczym dla gier mobilnych

Wargaming ogłasza dziś otwarcie programu wydawniczego dla gier mobilnych. Ma on na celu wspomóc aspirujące zespoły twórców w wejściu do tego segmentu rynku oraz w nawiązywaniu partnerstwa. Program zapewnia twórcom unikatowy zestaw narzędzi od branżowych liderów takich jak Amazon, AppsFlyer, deltaDNA, i Epic Games.

Zarządzana przez nowo powstały dział Wargaming Mobile, program pozwala jego członkom wydatnie przyspieszyć tworzenie gry i operowanie przy użyciu narzędzi analitycznych oraz rozwiązań rozwojowych i komunikacyjnych. To wszystko jest im dostarczane na 6 miesięcy. Najbardziej rokujące projekty mogą być wsparte nawet przez rok lub może zostać im zaoferowana współpraca z firmą.

„Program wydawniczy dla gier mobilnych to kompletne rozwiązanie wydawnicze i dystrybucyjne dla małych przedsiębiorstw, dzięki któremu można zaistnieć w świadomości klientów,” mówi Keith Kawahata, szef Wargaming Mobile.

Aby dowiedzieć się więcej o Wargaming Mobile i możliwościach oferowanych przez program wydawniczy dla gier mobilnych warto odwiedzić oficjalną stronę nowego oddziału pod adresem wgmobile.net.
Firmy zainteresowane dołączeniem do programu powinny wypełnić formularz dostępny pod adresem publishing.wgmobile.net.