Counter Strike: GO
08.06.2017 00:11

PRIDE z dwiema wygranymi przewodzi w ESEA Premier!

Bardzo dobry start zanotowała drużyna PRIDE w 25 sezonie ESEA Premier. Po dwóch rozegranych meczach Polacy mają na koncie dwie wygrane i zajmują 1. miejsce w tabeli.

Pierwszym przeciwnikiem PRIDE była ekipa ALTERNATE aTTaX. Niemcy nie mieli z naszą formacją żadnych szans, o czym dość dobitnie świadczy wynik – Polacy wygrali spotkanie rozgrywane na Nuke’u aż 16 do 3. W dziś rozegranym meczu z Fnatic Academy walka była już o wiele bardziej wyrównana. Pierwsza połowa, w której graliśmy po stronie CT, zakończyła się wynikiem 8:7 dla Szwedów, a początek zdecydowanie należał do nich. Dopiero po zamianie stron zaczęliśmy odzyskiwać inicjatywę, pozwalając przeciwnikom na wygranie zaledwie 3 rund, a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 16:11 dla PRIDE. Tym samym, jako jedyna drużyna w tabeli, mamy na koncie dwa wygrane spotkania i prowadzimy w klasyfikacji. Na kolejne spotkania Polacy będą musieli poczekać do przyszłego tygodnia.

Wyniki PRIDE:
PRIDE – ALTERNATE aTTaX 16:3 (12:3)
PRIDE -Fnatic Academy 16:11 (7:8)

Tabela:

Warte odnotowania jest, że w miniony weekend PRIDE wygrało dwa turnieje rozgrywane w ramach Good Game Warsaw, pokonując takie zespoły jak Izako Boars, Pompa Team czy PACT.