Counter Strike: GO
06.06.2017 18:20

Już dziś pierwszy mecz PRIDE w ESEA Premier!

Niedawno opadły emocje po finałach piątego sezonu ESL Pro League, w których wygrała ekipa G2 Esports. A już dziś startuje „zaplecze” EPL, czyli ESEA Premier – a w niej dwie polskie drużyny: PRIDE oraz Team Kinguin.

Dziś startujący sezon ESEA Premier nie będzie co prawda dla nikogo okazją awansu do ESL Pro League (taka możliwość będzie co dwa sezony, a więc w ramach kolejnego), ale myślę, że emocje i tak będą towarzyszyły wielu polskim kibicom. Tym bardziej, że w szranki staje wiele utalentowanych drużyn. Pierwszymi przeciwnikami Polaków będą Gambit Esports (w przypadku Team Kinguin) oraz ALTERNATE aTTaX (w przypadku PRIDE). Oprócz nich zobaczymy także zawodników m.in. North Academy, Fnatic Academy, PENTA Sports, Tricked Esport czy Team Spirit. Łącznie 18 drużyn, walczących o trzy sloty na turnieju ESEA Season 25 Global Challenge.

Kompletne zestawienie pierwszych pojedynków wygląda następująco:

exdp vs. SkitLite
The Gatekeepers vs. Team Spirit
Team123 vs. Playing Ducks
Tricked Esport vs. PENTA Sports
Team Kinguin vs. Gambit Esports
BPro Gaming vs. Fnatic Academy
North Academy vs. Epsilon eSports
Nexus Gaming vs. iGame.com
PRIDE vs. ALTERNATE aTTaX

W w rozgrywkach nie bierze udziału drużyna Virtus.pro, która zawiesiła swoje uczestnictwo do kolejnego sezonu, w którym będzie możliwość wywalczenia awansu do ESL Pro League.