Artykuły
11.08.2015 15:08

PASHA I 500K LAJKÓW

Jarosław „pasha” Jarząbkowski ma prawo być dumny ze swojego konta społecznościowego na Facebooku. Wczoraj graczowi Virtus.pro stuknęło 500 000 lajków! Pasha jest osobą bardzo medialną, często wrzuca na swój profil zdjecia/filmiki z jego codziennego życia. Na jego plus działa też mieszanie języka polskiego oraz angielskiego w czasie streamów (jest to bardzo zabawne i wielu ludzi za to uwielbia Jarka).  Według wielu stał  on się Ambasadorem Polskiej Sceny Esportowej, bo przecież oprócz fanów z nad Wisły, jest też obserwowany przez obcokrajowców.

Wielkim sukcesem Jarka Jarząbkowskiego było w tym roku udzielenie wywiadów dla stacji Polsat oraz TVN. To właśnie tam zawodnik CSa, tłumaczył całą logikę swojej pracy oraz reprezentował tym samym innych mniej znanych.

pashadonate-1024x649

Otrzymał on też kilka razy pokaźne sumy od osobnika ukrywającego się pod nickiem motar2k. Całkowita suma dotacji wyniosła ponad 30 000 dolarów!

Streamy Jarka na platformie Twitch.tv zawsze są pełne humoru i widz nigdy nie ma czasu na nudę – częste givewaye oraz granie z osobami, które przez subskrypcje wspierają zawodnika. Jeden z filmików, który zdobył dużą popularność przestawia zawodnika Virtusów otwierający tajemniczy napój jaki otrzymał od fana w czasie IEM Katowice. Jaka była niespodzianka, gdy wszyscy oglądający akurat Jarka stream zobaczyli zawartość „Bajceps drinka”.

https://www.youtube.com/watch?v=O69zKPLqzRU11

Jarosław „pasha” Jarząbkowski na pewno jest ikoną esportową w Polsce.  Wiernie od kilku lat reprezentuje nasz kraj wraz z innymi zawodnikami Virtus.pro na scenie międzynarodowej. Życzymy dalszych sukcesów Jarkowi oraz całej drużynie!