Artykuły
25.05.2017 22:04

Fat Dog Games partnerem PIXEL HEAVEN, firma zaprezentuje tam dwie nowe gry

Już w najbliższy piątek w Warszawie rozpocznie się piąta edycja Pixel Heaven, jednego z najciekawszych wydarzeń dedykowanych grom retro i indie. Swoją obecność jako wystawca potwierdziła firma Fat Dog Games, wydawca Inner Voices, gry przygodowej z elementami horroru, inspirowanej twórczością Lovecrafta.

Gra miała swoją światową premierę 10 maja 2017. Podczas wydarzenia, na stoisku wydawcy (nr A26), uczestnicy będą mogli zagrać w Inner Voices w wersji VR, na Oculus Rifcie. Fat Dog Games zaprezentuje również na swoim stoisku dwie absolutnie nowe gry, które już wkrótce zostaną wydane na PC. Goście Pixel Heaven będą mogli jako pierwsi na świecie zagrać w nowe tytuły. Informacje na temat nowych gier zostaną opublikowane po Pixel Heaven.

Fat Dog Games jest także partnerem jednego z największych konkursów dla indie developerów, Pixel Awards 2017, który odbywa się w ramach tegorocznej edycji Pixel Heaven. Organizatorzy wyróżnili 15 kategorii konkursowych.
Pixel Heaven po raz pierwszy zostanie zorganizowane w dwóch lokalizacjach. 25 maja w Centrum Kreatywności przy ul. Targowej odbędzie się konferencja DEV.CONNECT, na której swoją prelekcję “Finansowanie indyków – wszystko co chciałbyś wiedzieć o kasie na Twoją grę, a boisz się zapytać”, wygłosi Aleksander Sięrżęga, Partner i Koordynator Projektów w Fat Dog Games. Od 26 do 28 maja fani gier będą mogli uczestniczyć w wydarzeniach festiwalowych w Halach Miejskich Zakładów Autobusowych przy ul. Włościańskiej.Więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie organizatora: www.pixelheavenfest.com