Game’Air
Artykuły
24.05.2017 20:03

Goście specjalni jakich spotkacie podczas Game’Air

Miło nam oświadczyć że redakcja naszego portalu objęła patronatem wydarzenie, podczas którego spotykacie się z osobami we świata gier, kulturze grania i wszystkim, co z tym powiązane – Game’Air.

Zapraszamy każdego bez wyjątku kto chce spotkać się i pogadać o tym, co nas przyciąga w tym świecie elektronicznej rozrywki. Organizatorem całego zamieszania jest Game’Air. Podczas wydarzenia spotkacie się z paroma interesującymi osobistościami, które podzielą się z Wami swoimi historiami i wiedzą, pokażą Wam pasjonujące rzeczy i otworzą dyskusje, która sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy. Póki co organizatorzy ujawnili tylko część zaproszonych gości a w śród nich:

Wojtek „Dembski” Dębowski
Gamer, nerd, esportowiec, sędzia. Ze środowiskiem esportowym związany od 2010 roku, kiedy rozpoczął swoją przygodę ze StarCraftem 2. Zaczął jako zapalony gracz, skończył jako sędzia-administrator największego turnieju esportowego w Polsce – IEM Katowice. Pracował przy wielu eventach esportowych, był członkiem Stowarzyszenia Sportów Elektronicznych „Grupa SC2”, Hype Teamu Netwars, teraz pracuje na pełen etat jako administrator Europejskiego regionu Proligi World of Tanks. Opowie o swoich doświadczeniach z esportem i dlaczego ta branża jest jednocześnie bardzo ciężka i satysfakcjonująca.

Jakub „AceMan” Szeląg
Domorosły muzyk od ponad dziesięciu lat aktywny na demoscenie. Autor kilku soundtracków do gier (takich trochę mniejszych niż Wiedźmin 🙂). Od jakiegoś czasu próbuje też swoich sił w występach na żywo, grając przy użyciu m.in. Amigi 600 i handheldów. Pokaże on Wam, jak stworzyć muzykę na instrumentach, o których byście nawet nie pomyśleli, bo któż na pierwszy rzut oka patrząc na konsolę, myśli, że to może być normalny, sprawny, nowoczesny instrument, a strunami będą przyciski pada.

Adam „Aaron” Sołtys
Za dnia grafik i game designer, nocą metalurg i majster. Opowie Wam o tym, jak to jest zmierzyć się wymaganiami opartymi na nocnych marach, jak to jest tworzyć graficzną warstwę gry, kiedy innych warstw… nie ma. Jak to jest uszyć stój na manekin zbudowany z nicości.

Strona wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/1450353248370073