World of Warships
07.11.2015 12:34

INFORMACJE DOTYCZĄCE NOWEJ AKTUALIZACJI DO WORLD OF WARSHIPS

Od 6 listopada możemy cieszyć się nową aktualizacją do World of Warships opatrzoną numerem 0.5.1. Update przyniesie kilka istotnych zmian, które zdecydowanie wpłyną na atrakcyjność rozgrywki. Pierwszą z nich jest dodanie trzech nowych map, dzięki czemu morskie zmagania staną się ciekawsze. Co więcej, każda z plansz prócz bezkompromisowego sprawdzenia umiejętności dowodzących, będzie charakteryzowała się ciekawymi detalami jak chociażby „The Trap”, który jest wzorowany na walkach między USA i japońską flotą, wraz z aktywnym wulkanem.

Wprowadzony został również nowy tryb „Zone”, rzucający w wir walki drużyny rywalizujące o zdobycie bazy umieszczonej na środku mapy. Jednakże, aby nie było zbyt łatwo, będzie ona dostępna zaledwie przez dwie minuty w trakcie każdej potyczki, co będzie wymagało od graczy obrania zupełnie innej taktyki gry, rezygnując ze starych przyzwyczajeń.

Ponadto, update przyniesie znacznie więcej ciekawych dodatków i ulepszeń takich jak Eventy, Misje czy Misje Codzienne. Warto również zainteresować się trybem rankingowym, gdyż po wprowadzonej aktualizacji współczynnik nagród zwiększył się.

Poniżej znajdziecie kilka grafik, które Wargaming przygotował w związku z nową aktualizacją.

WoWarships1 wow4 wow3 wow2