Team Kinguin
Counter Strike: GO
17.05.2017 10:23

PRIDE odpada w otwartych eliminacjach do Majora. W walce pozostaje Team Kinguin!

Niestety PRIDE nie udało się awansować do 2 fazy eliminacji do Majora, który pod koniec lipca zostanie rozegrany w Krakowie. W decydującym spotkaniu ulegli oni formacji iGame.com.

Od samego początku eliminacji PRIDE wyglądało bardzo dobrze i rozprawiało się ze swoimi rywalami. Tuż przed spotkaniem z fińskim zespołem bardzo szybko odprawili OPAA Gaming, wygrywając na mapie de_mirage 16:6, natomiast na de_train 16:4. W ostatecznym spotkaniu zmierzyli się z zespołem iGame.com, mimo wyrównanego spotkania na mapach Nuke oraz Train dwukrotnie ulegli 16:14 i odpadli z eliminacji.

PRIDE – OPAA Gaming 2:0 (16:6, 16:4)
PRIDE – iGame.com 0:2 (14:16, 14:16)

Tak więc w dalszej fazie eliminacji do Majora zobaczymy tylko jeden polski zespół, czyli Team Kinguin, które to zostało zaproszone do zamkniętych eliminacji, które zostaną rozegrane jutro i pojutrze (18-19.05.2017). Na tej fazie w systemie szwajcarskim rywalizować będą zespoły: BIGTeam EnVyUsEpsilon eSportsHeroicTeam LDLC.comTeam KinguinNinjas in PyjamasSpace Soldiers (zespoły zaproszone), North AcademyPENTA Sports (1 turniej eliminacyjny), Fnatic AcademyTricked Esport (2 turniej eliminacyjny), Team Dignitaspassions (3 turniej eliminacyjny) oraz iGame.comOutlaws (4 turniej eliminacyjny). Z tego turnieju 8 zespołów zagra w Europejskim Minorze, który rozegrany zostanie w Bukareszcie (15.06 – 18.06.2017). 3 najlepsze zespoły tego turnieju zagrają w ostatnim turnieju eliminacyjnym, które zostanie rozegrany w Krakowie tuż przed samym Majorem.

Czy Team Kinguin przejdzie taką drogę i awansuje na Majora?

Przypomnijmy, na Majorze w Krakowie wystąpi nasz rodzynek w Tier 1 Virtus.pro.