World of Tanks
18.11.2015 12:21

“ROZWAŁKA” W WORLD OF TANKS! CZYLI NOWA AKTUALIZACJA

Aktualizacja 9.12 do World of Tanks jest już dostępna w Europie i Stanach Zjednoczonych. Dzień później zadebiutuje w Azji. Daniem głównym jest to nowy tryb gry o nazwie „Rozwałka”, specjalna mapa, więcej modeli czołgów w wysokiej rozdzielczości oraz po raz pierwszy – przewodnik po grze w systemie PvE.

Tryb “Rozwałka” dodaje nowe mechaniki do gry jak: możliwość odradzania się w bitwie, bitwy garażowe, naprawę czołgów i przechwytywanie flag. Ponadto, skorzystacie w nim
z unikatowych umiejętności „Artyleria” i „Nalot z powietrza”, co pozwoli zadać dużo uszkodzeń na polu walki. Specjalnie przygotowana mapa, „Berlin” jest również gotowa do użytku w tym trybie oraz zestaw misji osobistych, gdzie główną nagrodą za dobrą służbę będzie potężny czołg 10 poziomu – T-22 sr.

WoT_Screens_Maps_Berlin_Image_04

Aktualizacja 9.12 przynosi ze sobą również ciągłą poprawę efektów wizualnych w postaci 28 czołgów w HD, wzbogaconym trybie dostosowywania pojazdów o nowe kamuflaże, inskrypcje i emblematy. W linii brytyjskiej pojawił się mocny Centurion Action X zastępując FV4202.

WoT_Screens_Tanks_Britain_Centurion_Action_X_Image_02

Ważną nowością jest również dodanie trybu PvE. Samouczek pozwoli nowym graczom wziąć udział w bitwach przeciwko sztucznej inteligencji i poznać na spokojnie podstawy mechaniki gry oraz swoje pierwsze czołgi.

źródło: Wargaming