Heroes of the Storm
26.04.2017 18:18

Heroes of the Storm 2.0 już dostępne

Dzięki Heroes 2.0 wkraczamy w nową erę Heroes of the Storm. Aktualizacja jest już dostępna i zupełnie odmienia grę, wynosząc Heroes na nowy poziom, dzięki potężnemu systemowi progresji, fantastycznym skrzynkom z łupami, innowacyjnemu polu bitwy inspirowanemu grą Overwatch, nowemu bohaterowi i innym zmianom.

Więcej akcji. Więcej bohaterów. Więcej MOBA. Witajcie w Heroes of the Storm 2.0!

Oto zaledwie kilka spośród nowych funkcji:

  • Odmieniony system progresji – limit poziomu gracza został usunięty i zamieniony w sumę poziomów wszystkich zdobytych bohaterów z jeszcze ciekawszymi nagrodami za przekraczanie kolejnych progów.
  • Skrzynki z łupami – pakiety zawierające losowe elementy spośród niemal wszystkich dostępnych w grze nagród, także samych bohaterów. Można je zdobyć dzięki progresji lub kupić.
  • Nagrody społecznościowe i specjalne – skrzynki z łupami zawierają teraz nagrody w postaci elementów ozdobnych dla bohaterów, emotek, kwestii, pakietów komentatorów, sztandarów i wielu innych.
  • Nowy bohater: Genji – cybernetycznie zmodyfikowany ninja, którego zwinność i umiejętności sprawiają, że jest niezwykle groźnym przeciwnikiem. Ten inspirowany grą Overwatchbohater jest wyrachowanym, wyjątkowo mobilnym Zabójcą, który może zmasakrować słabą tylną linię wroga.
  • Nowe pole bitwy: Hanamura – inspirowane grą Overwatch pole bitwy z dwiema alejami, usytuowane na rozległych terenach zamku Shimada. Bohaterowie muszą znaleźć sposób na wygraną, wykorzystując specjalnych najemników, pokonując bossa Mega-egzekutora i eskortując ładunki.

Więcej szczegółów na temat zmian, można obejrzeć w filmiku na temat progresji 2.0 na YouTube lub dołączyć do reżysera gry Alana Dabiriego, który opowiada o Heroes of the Storm 2.0 w filmie-wiadomości od twórców.

Do zobaczenia w Nexusie Heroes 2.0!

Źródło: informacja prasowa