Hanz Zimmer Live On Tour
Wydarzenia
25.04.2017 21:07

Serdecznie zapraszamy – Hanz Zimmer Live On Tour

Na wyprodukowaną grę, która finalnie ląduje na sklepowych półkach składa się praca dziesiątek, o ile nie setek ludzi. Każda nowa premiera stara się przekonać do siebie świeżym pomysłem na rozgrywkę, zapierającą dech w piersiach grafiką i… Muzyką, która pozwala na zintensyfikowanie wszystkich doznań, niejednokrotnie budując klimat opowiadanej w grze historii.

Głównym założeniem istnienia tego portalu jest poruszanie tematyki związanej z zmaganiami na e-sportowych arenach. Nie ma jednak zawodów bez gier, a gier bez owoców pracy programistów, grafików i muzyków. Chcąc krzewić kulturę wśród graczy, kontynuując wątek muzyczny (zapraszamy do zapoznania się z relacjami z koncertów Video Games Live – TUTAJ i TUTAJ) serdecznie zapraszamy do zainteresowania się (jak i oczywiście uczestnictwa) w trasie koncertowej Hanz Zimmer Live On Tour, która obejmie trzy lokalizacje w Polsce.

Będą to kolejno:

26 maja 2017 – ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

28 maja 2017 – Atlas Arena, Łódź

30 maja 2017 – TAURON Arena Kraków

Dla zainteresowanych koncertem zapraszam do dalszej części wpisu, gdzie znajdziecie wszelkie informacje, które potrzebujecie do dołączenia na widowni 🙂

Hans Zimmer wystąpi w towarzystwie orkiestry, chóru oraz 15-osobowego zespołu, z którym tworzy muzykę do najpopularniejszych produkcji. Ostatnio można ją usłyszec w podbijającym Wielką Brytanie serialu “The Crown” oraz “Planet Earth II” emitowanym w BBC1.

“Hans Zimmer Live on Tour” to trasa prezentująca kilka dekad najpopularniejszej muzyki filmowej. To wielowarstwowe przeżycie, którego nie można przegapić! W 2017 roku kompozytor odwiedzi jeszcze więcej miast, rozpocznie koncertami na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, pojawi się w Australii i Nowej Zelandii, aż dotrze do Europy, w tym do trzech miast w Polsce.

Uczestnicy  koncertów Hansa Zimmera wiedzą, że brakuje słów do opisania tego przeżycia. Poprzednia trasa opórcz najintensywniejszych emocji biła rekordy popularności, a bilety na wszystkie koncerty, sprzedały się w zaledwie kilka tygodni.

Koncerty Hansa Zimmera w maju 2017 zaprezentują przekrój jego twórczości. Kompozytor zdradza co będziemy mogli usłuszeć, dzięki czemy możemy jeszcze lepiej przygotować się do celebrowania na żywo najpiękniejszej muzyki filmowej.

The ‘Hans Zimmer Live On Tour’ zostanie podzielony na dwie części: pierwsza będzie zawierać klasyczne i wszystkim znane partytury z filmów takich jak “Gladiator”, “Król Lew”, “Piraci z Karaibów”, “Kod Da Vinci”, “Interstellar”, druga część będzie zawierać odświeżone wersje znanych przebojów m. in. z trylogi “Mroczny Rycerz”, czy największe przeboje z filmu “Incepcja”. W drugiej częsci obok Hansa Zimmera na scenie pojawią się specjalni goście, czyli wybitni artyści ze świata muzyki rozrywkowej.

„Jestem bardzo podekscytowany, że moi utalentowni przyjaciele dołączą do mnie podczas nadchodzącej trasy, aby widzowie przeżyli koncert, jakiego nigdy wcześniej nie mieli okazji doświadczyć”  – powiedział Zimmer.

„Hans to geniusz naszych czasów, który swoją niesamowitą muzyką zachwyca miliony osób na całym świecie. W końcu zaprezentuje na żywo kolekcję swoich najpopularniejszych utworów.” – dodał Harvey Goldsmith, promotor i jednocześnie wielki przyjaciel Zimmera.

Bilety do nabycia na www.eventim.pl

Więcej informacji na www.jvsgroup.pl / facebook.com (JVS Group PL)