Turnieje
21.04.2017 22:54

ROG Overwatch 1vs1 Tournament wchodzi w decydującą fazę!

Ośmiu turniejów kwalifikacyjnych potrzeba było, aby wyłonić najlepszych polskich zawodników gry Overwatch. Ci przez ponad dwa miesiące rywalizowali w otwartych turniejach kwalifikacyjnych, w których w sumie udział wzięło ponad 900 graczy z całej Polski.

Uczestnicy fazy playoff turnieju ROG Overwatch już teraz mogą czuć się zwycięzcami. W końcu na swojej drodze pokonali wielu rywali, a także udało im się wygrać słuchawki ASUS ROG Orion PRO 7.1 o wartości 450 złotych.
Prawdziwa walka dopiero się zacznie. Przez kwalifikacje pomyślnie przeszli Solidny, MBR3, Vertigo, Dexter_pol3, Warchawk, danye, Redziok i Setrox. Teraz ten oktet powalczy o prawdziwy złoty graal graczy komputerowych – plecak ASUS ROG Nomad v2 i jego zawartość. W środku znalazły się słuchawki ASUS ROG Strix 2.0, klawiatura mechaniczna ASUS ROG Claymore, mysz ASUS ROG Gladius oraz podkładka ASUS ROG Strix Glide. Pula nagród w turnieju wynosi aż 6200 złotych! Rozgrywki będzie można śledzić już 22 kwietnia 2017 od 18:00 na kanale Twitch.tv/EsportNow. Spotkania komentować będzie ambasador ligi Fantasy Expo Challenge – Jacek „HighStyled” Kamiński.