Counter Strike: GO
17.04.2017 16:23

Kilka informacji o planach E-BLUE Angels

Dziewczyny z E-BLUE Angels wraz z powstaniem swojej formacji obiecały starania by jak najszybciej osiągnąć jak najwyższy poziom. Jak widać z najnowszych doniesień z ich obozu – nie były to obietnice bez pokrycia.

Już 30 kwietnia rozpoczną się zmagania w ramach ESL FEMALE OPEN Summer ogarnizowanego przez Munich Finest Gaming (MFG) i Electronic Sports League (ESL). Oczywiście nie mogło zabraknąć tu reprezentantek E-BLUE Angels, które są jednym z 26 zespołów, które zdecydowały się wziąć udział w przedsięwzięciu. Jak informuje organizator do playoffów awansuje 16 najlepszych zespołów, które powalczą o nagrody. Jeżeli znajdzie się sponsor, finał rozgrywek będzie miał miejsce w Monachium w Niemczech, gdzie zostaną pokryte koszty przejazdów drużyn oraz pula nagród wzrośnie o sprzęt warty 1000 EUR.
Więcej informacji o niemieckim turnieju dostępnych jest pod tym linkiem.

Od 25 kwietnia E-BLUE Angels biorą także udział w kwalifikacjach do turnieju Kinguin Gamer LAN Millenium Hall, który odbędzie się 10-11 czerwca w Rzeszowie. Pojawią się także gościnnie na stoisku E-BLUE, będzie więc szansa dla odwiedzających, by porozmawiać, zagrać bądź zdobyć autografy od zawodniczek. W tym samym terminie rozgrywane są również mecze w ramach Mistrzostw Polski. Prawdopodobnie wszystkie mecze tych MP rozegrane zostaną LANowo z Rzeszowa.