Overwatch Insurekcja
Overwatch
11.04.2017 23:37

Overwatch Insurekcja dziś trafiła do gry

Dziś do Overwatcha trafił patch wprowadzający event PVP, który będzie dostępny od 11 kwietnia do 1 maja – Overwatch Insurekcja. Fabuła przenosi nas 7 lat wstecz, gdzie dołączamy do agentów Overwatch tłumiąc insurekcję dowodzoną przez Sektor Zero.

„Zobaczcie punkt zwrotny w historii poprzedzającej upadek Overwatch. Dołączcie do grupy szturmowej złożonej z agentów Overwatch – w tym świeżo zwerbowanej Smugi – podczas niezwykle ważnej misji mającej stłumić insurekcję omników w King’s Row. Dołączcie do akcji jako jedna z czterech postaci, które mają wykonać to wyjątkowo istotne zadanie.”

Od dzisiejszego dnia wszystkie skrzynki z łupami w grze zostały zastąpione skrzynkami insurekcyjnymi. Te specjalne kapsuły Overwatch pozwolą wam zdobyć zatajone do tej pory kosmetyczne dotatki, w tym skórką Sanitariuszki polowej Ziegler, Kadetki Oxton, Trupiej Wdowy ze Szponu, agenta Blackwatch Genjiego i McCree, a także innymi skarbami!

Overwatch_Insurekcja

Miejmy nadzięje, że rozgrywka PvE przypadnie graczom i zobaczymy więcej tego typu nowości. Zapraszamy też do zapoznania się z krótki wprowadzeniem do całego eventu