World of Tanks
11.04.2017 09:40

World of Tanks – twórcy pracują nad nowym trybem Linia Frontu

Znudziły Cię małe bitewki? Mamy bardzo dobrą informację dotyczącą nowego trybu w World of Tanks. Nowość ma pozwolić na walki 30 vs 30, oprócz tego powiększona zostanie mapa z jednego kilometra kwadratowego, aż do dziewięciu. Mapa zostanie podzielona na 9 sektorów i każdy z nich będzie stopniowo odblokowywany. W bitwie będą brać udział czołgi X tieru, wyjątkiem będą tu czołgi lekkie VIII tieru.

Gracze zostaną podzieleni na dwie drużyny atakujących i broniących, tutaj się nic nie zmieniło z tym co obecnie jest dostępne w grze. Ważna i ciekawą zmianą jaka zostanie wprowadzona do Lini Frontu będzie możliwość respawnu oraz obrona bazy – informacje nie są jeszcze dokładne bo gra jest dalej w fazie betów.

„Gracze już od jakiegoś czasu pytają o możliwość gry w większych drużynach, na rozleglejszych mapach, z nowymi opcjami walki,”

„Dlatego związaliśmy się z Bongfish, aby wspólnie stworzyć nowy tryb gry, a jednocześnie główny zespół World of Tanks może dalej pracować nad ulepszaniem kluczowych mechanik w grze. Bongfish ma wystarczająco dużo doświadczenia, aby to zrobić pod naszym nadzorem. Jest prawdziwa chemia między nami i cieszymy się, że możemy ujawnić tę współpracę graczom.” – mówi Milos Jarabek, Dyrektor Rozwoju World of Tanks.

Jak wspomniał Milos Jarabek, za tryb Linię Frontu odpowiada zewnętrzne studio, które może wprowadzić ciekawe rozwiązania. Jeśli macie ochotę wspomóc proces produkcyjny to możecie zgłosić swoją chęć uczestniczenia w testach.