Counter Strike: GO
10.04.2017 23:35

Kolejne rozstrzygnięcia w ramach ESL Mistrzostw Polski

Dziś odbyły się kolejne spotkania w ramach ESL Mistrzostw Polski. W meczu BO1 Izako Boars grali z Team Kinguin, a Samsung4Gamers by Inetkox w spotkaniu BO3 w drabince przegranych starło się z ALSEN-Team.

Izako Boars mają za sobą co prawda bardzo dobry występ na Let’s Play Częstochowa, ale w starciu z doświadczonym i zgranym Teamem Kinguin było to jednak zdecydowanie za mało. W dodatku w meczu ESL Mistrzostw Polski nie zagrał repo, a w jego miejsce Izako Boars wystawiły oskarisha jako stand-ina. To plus prawdopodobne zmęczenie sprawiło, że na mapie Cobblestone widzieliśmy bardzo jednostronny pojedynek, w którym Dzikom udało się wygrać zaledwie dwie rundy. Meczem tym Kinguin zapewniło sobie udział w offline’owych finałach ESL Mistrzostw Polski, które odbędą się 29-30 kwietnia w ESL Arenie w Katowicach.
Natomiast w drugim dzisiejszym spotkaniu w tym turnieju Samsung4Gamers by Inetkox pokonało ALSEN-Team 2:1. Drużyna InetkoxTV, która krótko przed turniejem Let’s Play Częstochowa zyskała wsparcie firmy Samsung (jako sponsora tytularnego) oraz organizacji PRIDE (m.in. zaplecze treningowe oraz organizacja wyjazdów) na pierwszej mapie Mirage drużyna ALSEN wygrała 19 do 17. Drugą mapą było Train – tutaj zobaczyliśmy bardzo pewne zwycięstwo Inetkox 16 do 3. I w końcu przyszła pora na decydującą dla losów spotkania mapę Cache, na której lepsi okazali się zawodnicy ALSEN-Team, pokonując przeciwników 16 do 14. Tym samym Samsung4Gamers by Inetkox nie zobaczymy w dalszej fazie ESL Mistrzostw Polski, natomiast Izako Boars o swój dalszy los powalczą z ALSEN-Team.