Artykuły
06.02.2017 09:38

World of Tanks podczas Super Bowl

Po raz pierwszy w swojej historii i jako jedna z nielicznych w historii branży gier komputerowych w ogóle, firma Wargaming była obecna w trakcie Super Bowl! Dwie, 15-sekundowe reklamy telewizyjne przebojowej gry World of Tanks zostały wyemitowane na telewizorach ponad 170 milionów widzów oglądających to wydarzenie.

„To wspaniały sposób na rozpoczęcie 2017 roku,” mówi Juuso Myllyrinne, szef globalnego marketingu i PR. „Zobaczyć World of Tanks podczas największego wydarzenia sportowego w Ameryce to gratka dla fanów gry i możliwość zapoznania się nią dla nowych osób. Widowiskowość, umiejętności graczy i współpraca w drużynie to elementy, które łączą futbol amerykański z World of Tanks.”

World of Tanks to globalny fenomen z ponad 150 milionów zarejestrowanych graczy na PC, Windows 10, Android, iOS, PlayStation 4, Xbox One i Xbox 360. Reklamy zostały wyprodukowane w biurze Wargaming w San Francisco wraz z Mekanism, doświadczoną agencją marketingową. Oba spoty telewizyjne przedstawiają zabawne parodie z czołgiem Sherman w roli głównej. Jednocześnie informujemy, że można głosować na swoją ulubioną reklamę podczas tegorocznego Super Bowl. Pamiętajcie, że… #TanksRule

Reklamy World of Tanks z Super Bowl:

  • Real Awful Moms:

  • Teensy House Buyers

Zagłosuj na ulubione reklamy:

Dodatkowe reklamówki (nieemitowane podczas Super Bowl)

  • Fantasy Sports Bros

  • Stiffedra