ESL One
Counter Strike: GO
31.01.2017 17:39

Zmiany w składzie Sferis PRIDE

Mniej więcej w połowie zeszłego roku mieliśmy do czynienia ze sporymi przetasowaniami na polskiej scenie Counter-Strike’a. Do sporych zmian zaszło między czołowymi polskimi ekipami. Dziś ciąg dalszy tych zmian, tym razem w szeregach Sferis PRIDE.

Jakiś czas temu pojawiła się informacja o planowanym bootcampie Sferis PRIDE w Warszawie. Trening ten miał być częściowo dostępny dla publiczności. Jednak krótko przed planowanym startem bootcamp ten został odwołany, a w ślad za tą informacją trafiła do mediów kolejna – o zmianach w składzie drużyny. Jak głosiło oświadczenie organizacji, miały one zostać spowodowane utratą zaufania do jednego z zawodników. Dziś znamy już pełny, nowy skład ekipy.

Od dziś pod barwami Sferis Pride będą grali następujący zawodnicy:

  • Piotr „morelz” Taterka
  • Konrad „EXUS” Jeńczeń
  • Paweł „reatz” Jańczak
  • Jacek „MINISE” Jeziak
  • Maciej „Luz” Bugaj
  • Trener – Bartosz „Hyper” Wolny

Jak widać, zmiany dotknęły nie jednego, a dwóch zawodników – Kamila ‚kamila’ Kamińskiego oraz Karola ‚repo’ Cybulskiego. Przygoda kamila okazała się dość krótka, bo dopiero co (we wrześniu 2016 roku) wrócił do Sferis PRIDE by teraz znowu opuścić jej szeregi. Jest to już kolejne jego rozstanie z tą formacją – ciekawe na jak długo tym razem? Natomiast historia repo w minionym roku była tak burzliwa, że może w tym momencie nie będziemy jej prezentować – może dobrą okazją ku temu będzie ewentualna informacja o nowej drużynie tej jednej z najbarwniejszych postaci polskiego CS-a ostatnich miesięcy. 😉

Drużynie Sferis PRIDE w nowym składzie życzymy powodzenia i osiągnięć takich jak w przypadku Virtus.pro oraz Team Kinguin. A pierwsza okazja by po nie sięgnąć już niedługo – na pierwszy ogień idą zamknięte eliminacje do Hellcase Cup 2, które rozpoczną się już wkrótce.