frakcja
Gry
31.01.2017 16:15

Nowa frakcja w Gwinta nadciąga 6-tego lutego

30 stycznia na oficjalnej stronie Gwinta twórcy odkryli przed nami datę kiedy dostępna dla graczy będzie piąta frakcja jaką jest Nilfgaard. Czym jest ta frakcja nie trzeba mówić miłośnikom wiedźmina. Jednak dla tych którzy dopiero poznają ów świat przybliżę kilka istotnych informacji. Najważniejszy jest fakt że długo wyczekiwana frakcja dostępna będzie od 6 lutego na którego zaplanowane jest wprowadzenie patcha.

Nilfgaard jest jedną z najbardziej wysuniętych na południe cywilizowanych krain, stolicą jest miasto o identycznej nazwie leżące nad rzeką Albą. I to w tej krainie narodziło się Imperium, które stopniowo podbijając leżące wokół królestwa. To właśnie kolejne podboje napędzały Imperium przez wiele lat i były głównym celem Nilfgaardu. Największa potęga Nilfgaardu miała miejsce, gdy jego północne granice oparły się o Góry Amell, a później o rzekę Jarugę.

Nilfgaard oferuje rozgrywkę skupiająca się na stopniowym przejmowaniu kontroli nad polem bitwy. Umiejętności jednostek nowej frakcji pozwolą nam odkrywać karty jakie posiada przeciwnik, a także kontrolować ich kolejność w taliach obu graczy. Niezwykle ważną rolę w strategiach Nilfgaardu odegrają jednostki nielojalne, których umiejętne wykorzystanie umożliwia zniszczenie wroga od wewnątrz. Jednym z dostępnych dowódców tej frakcji jest za Cesarz Emhyr var Emreis zwany Białym Płomieniem Tańczącym na Kurhanach Wrogów.

Emhyr var Emreis