World of Tanks
10.12.2015 15:53

SZOGUNI DUMNIE WKRACZAJĄ DO WORLD OF TANKS BLITZ

Od wczoraj każdy entuzjasta World of Tanks Blitz, może cieszyć się z nowej aktualizacji. Kolejny Update zatytułowany Szoguni wzbogaca grę o 13 czołgów wprost z „kraju kwitnącej wiśni” oraz nową mapę.

Japońskie drzewo technologiczne to trzy jednostki lekkie oraz pełna linia czołgów średnich wliczając w to szybkostrzelnego STA-1, potężnego i zwrotnego Type 61 czy wyjątkową maszynę poziomu dziesiątego, STB-1. Czołgi „kraju kwitnącej wiśni” charakteryzują się dobrym opancerzeniem i mocnymi działami z szerokim zakresem regulacji pionowej położenia lufy, co daje im znaczącą przewagę w górzystym terenie.

Aktualizacja “Szoguni” przynosi ze sobą również nową, zimową mapę miejską “Himmelsdorf”. Znana z komputerów osobistych lokacja cechuje się dobrymi możliwościami ukrywania się i atakowania przeciwników z zaskoczenia. Ciekawostką jest również dodanie czołgu typu premium wprost z Australii – AC1 Sentinel. Była to jedyna jednostka zaprojektowana i produkowana na masową skalę w tym kraju podczas II Wojny Światowej.

Oficjalna strona gry World of Tanks Blitz.