Counter Strike: GO
13.01.2017 20:31

Nowa aktualizacja, nowe naklejki!

Doczekaliśmy się…! Nie, nie nowej operacji, ale ponieważ do pierwszego Majora 2017 roku zostało już ledwie tydzień, Valve stwierdziło, że najwyższa pora wypuścić nowe naklejki. A przy okazji kilka innych, drobnych zmian.

Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że poprawiono coś dużego, bo aktualizacja waży aż 600 MB. Oprócz naklejek, o których za chwilę, wprowadzono pewne poprawki do map Mirage, Cache, Inferno i Nuke. Zmieniono lub usunięto parę animacji, jak chociażby upuszczenie „nade’a” gdy gracz go trzymający sam zginął od granatu przeciwnika, poza tym ograniczono odgłos wystrzelonych kul i poprawiono głośność broni w zależności od odległości.

A teraz przejdźmy do clue tej aktualizacji, czyli naklejek. Jest ich 16, podobnie jak uczestników Majora i jak zwykle występują w kilku wariantach. Są również dostępne nowe naklejki z autografami graczy. Jak przy okazji każdego Majora, z wykorzystaniem naklejek będzie można grać w Pick’Em Challenge, czyli typować zwycięzców poszczególnych spotkań i całego turnieju. Co ciekawe, nie ma natomiast tym razem możliwości złożenia własnej Drużyny Marzeń. Samo Pick’Em Challenge jest natomiast podzielone na dwa etapy, w fazie grupowej i pucharowej. Oto jak się prezentują w pełnej okazałości:

nowe naklejki

Na koniec przypomnijmy, że najbliższy Major już w dniach od 22 do 29 stycznia, a pula nagród to milion dolarów.