Counter Strike: GO
09.01.2017 20:58

Sferis Pride pokonuje GODSENT w drodze do Las Vegas!

Trwają właśnie zamknięte kwalifikacje do turnieju DreamHack Masters Las Vegas, który odbędzie się za nieco ponad miesiąc. W kwalifikacjach bierze udział jedna polska ekipa – Sferis Pride, która w swoim pierwszym spotkaniu niespodziewanie pokonała team GODSENT wynikiem 2-1.

W tym spotkaniu, jeśli chodzi o grę Sferis Pride było wszystko – zarówno rewelacyjne rundy, rundy pełne szczęścia jak i koszmarnych błędów i pomyłek. Zapewne wielu kibiców otarło się w jego trakcie o zawał, szczególnie pod koniec. Pierwszą mapę, Cobblestone, wygraliśmy wynikiem 16:10, drugą – Train – niestety przegraliśmy bardzo szybko, bo do pięciu. Decydująca była więc trzecia mapa, Mirage. Tutaj walka była najbardziej wyrównana i obie drużyny zdobywały rundy seriami. Ostatecznie jednak to nasza ekipa wyszła z tego pojedynku obronną ręką, z wynikiem 16:13.
Kolejnym przeciwnikiem Polaków będzie Gambit Gaming. Czy Sferis Pride udowodni, że zasługuje na miano 3 drużyny w Polsce? Zobaczymy o godzinie 21:00. Mecz z polskim komentarzem można zobaczyć na kanale Sawika: https://www.twitch.tv/sawiktv.