Counter Strike: GO
07.01.2017 17:20

Znamy terminarz World Electronic Sports Games

Powoli rozkręca się karuzela turniejów i LANów w 2017 roku. Jednym z bardziej wyczekiwanych w tym miesiącu jest World Electronic Sports Games 2016. Właśnie poznaliśmy terminy poszczególnych spotkań w fazie pucharowej.

Przypomnijmy, że na turnieju CS-a w trakcie World Electronic Sports Games 2016 zobaczymy dwie polskie ekipy – VP.G2A oraz Team Kinguin. Mecze rozgrywane będą w chińskim Changzhou, w dniach od 12 do 15 stycznia, a zawodnicy będą walczyć o podział puli w wysokości 1.500.000 dolarów, z czego ponad połowa – bo aż 800.000 – przypadnie zwycięzcom.

Rozpiska grup World Electronic Sports Games prezentuje się następująco:

Grupa A Grupa B Grupa C Grupa D
.Russia K23 Space Soldiers Selfless
Virtus.pro rEAK Signature JYP
TeamOne iGame.com Kinguin DarkPassage
Epsilon Colombia FIVE QuetzaL
subtLe VG.CyberZen GODSENT TyLoo
EnVyUs ENZO Bravado Ukraine

A oto jak wygląda pełny harmonogram:

Czwartek, 12 stycznia
04:30 Selfless vs. TyLoo BO2
04:30 JYP vs. Ukraine BO2
04:30 DarkPassage vs. QuetzaL BO2
04:30 Space Soldiers vs. Signature BO2
04:30 Kinguin vs. FIVE BO2
04:30 GODSENT vs. Bravado BO2
06:30 .Russia vs. Virtus.pro BO2
06:30 TeamOne vs. Epsilon BO2
06:30 subtLe vs. EnVyUs BO2
06:30 K23 vs. rEAK BO2
06:30 iGame.com vs. VG.CyberZen BO2
06:30 Colombia vs. ENZO BO2
08:30 Space Soldiers vs. Kinguin BO2
08:30 Signature vs. Bravado BO2
08:30 FIVE vs. GODSENT BO2
08:30 Selfless vs. JYP BO2
08:30 DarkPassage vs. Ukraine BO2
08:30 QuetzaL vs. TyLoo BO2
10:30 K23 vs. VG.CyberZen BO2
10:30 rEAK vs. ENZO BO2
10:30 iGame.com vs. Colombia BO2
10:30 Epsilon vs. EnVyUs BO2
10:30 Virtus.pro vs. subtLe BO2
10:30 .Russia vs. TeamOne BO2
12:30 Kinguin vs. GODSENT BO2
12:30 Signature vs. FIVE BO2
12:30 Space Soldiers vs. Bravado BO2
12:30 Selfless vs. Ukraine BO2
12:30 JYP vs. QuetzaL BO2
12:30 DarkPassage vs. TyLoo BO2
Piątek, 13 stycznia
04:30 Epsilon vs. subtLe BO2
04:30 .Russia vs. EnVyUs BO2
04:30 Virtus.pro vs. TeamOne BO2
04:30 K23 vs. ENZO BO2
04:30 rEAK vs. iGame.com BO2
04:30 Colombia vs. VG.CyberZen BO2
06:30 TyLoo vs. Ukraine BO2
06:30 JYP vs. DarkPassage BO2
06:30 Selfless vs. QuetzaL BO2
06:30 Space Soldiers vs. FIVE BO2
06:30 Signature vs. GODSENT BO2
06:30 Kinguin vs. Bravado BO2
08:30 Virtus.pro vs. EnVyUs BO2
08:30 TeamOne vs. subtLe BO2
08:30 .Russia vs. Epsilon BO2
08:30 K23 vs. Colombia BO2
08:30 rEAK vs. VG.CyberZen BO2
08:30 iGame.com vs. ENZO BO2
10:30 FIVE vs. Bravado BO2
10:30 Space Soldiers vs. GODSENT BO2
10:30 Signature vs. Kinguin BO2
10:30 Selfless vs. DarkPassage BO2
10:30 JYP vs. TyLoo BO2
10:30 QuetzaL vs. Ukraine BO2
12:30 VG.CyberZen vs. ENZO BO2
12:30 K23 vs. iGame.com BO2
12:30 rEAK vs. Colombia BO2
12:30 .Russia vs. subtLe BO2
12:30 Virtus.pro vs. Epsilon BO2
12:30 TeamOne vs. EnVyUs BO2
Sobota, 14 stycznia
04:00 Four Round of 16 matches BO3
07:00 Quarter-finals #1 and #2 BO3
10:00 Quarter-finals #3 and #4 BO3
Niedziela, 15 stycznia
04:00 Semi-finals #1 and #2 BO3
07:00 3rd place decider BO3
11:30 Grand Final BO3