World of Warships
22.12.2016 18:04

Niemieckie niszczyciele zatapiają konkurencję w World of Warships

Niemieckie niszczyciele wreszcie przypłynęły do gry! Linia 9 nowych okrętów rozpoczyna się V-25 na poziomie II, a kończy Z-52 poziomu X. Ich torpedy gotowe są zatopić najtwardszych przeciwników.

Z-52 to niemiecki niszczyciel zaprojektowany i zwodowany przed zakończeniem II wojny światowej. Jego wymiary były duże jak na klasyczny niszczyciel, także na jego pokładzie znajdują się również mocne działa służące do obrony przeciwlotniczej.
„Cieszymy się gdy możemy dodać nową linię okrętów z wyjątkowymi możliwościami dla niej,” mówi Artur Płóciennik, globalny producent wydawniczy World of Warships. „Niemieckie niszczyciele wiodą prym jeśli chodzi o rozmaite możliwości przygotowania ich do bitwy, a ich torpedy mają bardzo dobre statystyki.”
Dodatkowe wyposażenie o nazwie „poszukiwanie hydroakustyczne” to ciekawa rzecz dla niemieckich okrętów. W połączeniu z dobrą balistyką ich dział i doskonałymi torpedami, nowe niszczyciele stanowią poważne zagrożenie na wodach. Warto również zwrócić uwagę na nowy wygląd portu bazujący na angielskiej rzece Tamiza.

Trailer przedstawiający nowe okręty: