Counter Strike: GO
14.12.2016 20:42

Nowe szaty sił specjalnych – aktualizacja od Valve

W dniu dzisiejszym Valve opublikowało nową aktualizację do gry Counter-Strike: Global Offensive. Tym razem paczka nie jest wielka lecz efekty update’a są widoczne gołym okiem. Przynajmniej na niektórych mapach…

Valve wciąż stara się odświeżać swój tytuł – także wizualnie. Tym razem padło na biednych Brytyjczyków, którym zdarto teksturę z ciał i nałożono nową. Świeża edycja to przede wszystkim bardziej szczegółowy model i parę kosmetycznych zmian w wyglądzie. Na razie zmiana widoczna będzie tylko i wyłącznie na mapach de_Inferno oraz de_Mirage.

Ponadto zmieniono dźwięki uzbrajania bomby (tak, pik pik pok pik już nigdy nie będzie brzmieć tak samo) oraz poprawiono niedawno wprowadzony system dźwięków HRTF. Delikatnym zmianom uległ też algorytm definiujący które grupy pojawiają się w panelu lobby.

Czyżby modele postaci zwiastowały przyszłe skiny? Wprowadzenie rękawiczek również zaczęło się od odświeżenia ich tekstur… Moim zdaniem to tylko kwestia czasu. Na tą chwilę – pobierać, testować, grać!