Overwatch
14.12.2016 14:29

Zimowa Kraina Czarów – świąteczna aktualizacja Overwatch

Zimowa Kraina Czarów – taką nazwę przyjęło wydarzenie specjalne, które rozpoczęło się wczoraj w świecie Blizzarda. Magię świąt niesie ze sobą aktualizacja ważąca około 1,24 GB.

Przystrojenie map lampeczkami i śniegiem to tylko początek zmian, jakie zawiera świąteczna aktualizacja Overwatch. Na mapach Hanamura i King’s Row znaleźć można również skrzynie pełne świątecznych prezentów. Podobnie jak w ubiegłych edycjach dodano ponad 100 nowych przedmiotów. Od teraz do końca wydarzenia każda skrzynia, kupiona bądź zdobyta, zawierać będzie co najmniej jeden przedmiot z kolekcji Zimowej Krainy Czarów 2016. Zdobyte w ten sposób przedmioty zostaną w ekwipunku na zawsze, nawet gdy znikną ze sklepu.

Wiele uśmiechów na pewno przyniesie graczom bitwa na śnieżki, czyli nowa rozróba z Mei w roli głównej. W salonie gier pojawił się nowy tryb: zimowa tajemnica, czyli rozgrywka 6 na 6 . W tej Rozróbie miotacz Mei staje się wyrzutnią śnieżek, którego każdy celny strzał eliminuje przeciwnika. Wyrzutnia ta ma jednak ograniczoną amunicję. Dostarczają jej zaspy śniegu rozsiane po mapie.

Zimowe oblicza bohaterów prezentują się następująco (kliknij, by powiększyć):

Świąteczna odsłona gry Overwatch potrwa do 2 stycznia. Jest więc aż nadto czasu na zimowe szaleństwa. Pozostaje nam życzyć dobrej zabawy, wielu wygranych oraz Wesołych Świąt!