Counter Strike: GO
09.12.2016 20:24

Startują finały Esports Championship Series

Dziś w Anaheim Convention Center startują finały drugiego sezonu Esports Championship Series w Counter-Strike: Global Offensive. Dziś rozegrane zostaną spotkania w obu grupach, jutro mecze eliminacyjne i decydujące o wyjściu z grupy, a w niedzielę półfinały i wielki finał.

W grupie A Esports Championship Series zmierzą się – Astralis, Cloud9, OpTic Gaming oraz FaZe Clan. W grupie B natomiast spotkaną się SK Gaming, Team EnVyUs, Immortals i Team Dignitas. Jak widać, turniej jest bardzo dobrze obstawiony, szkoda tylko, że nie zobaczymy w nim Polaków z VP.G2A. Jednym z najciekawszych spotkań będzie prawdopodobnie spotkanie Astralis z OpTic, czyli rewanż za zeszłotygodniowy finał Eleague. Mecze grupowe będą rozgrywane systemem BO1, natomiast jutrzejsze mecze decydujące o awansie lub eliminacji – systemem BO3, podobnie jak niedzielne półfinały i finał. W puli turnieju – 750 tysięcy dolarów.

Mecze będzie można śledzić na kanałach: Faceit – https://www.twitch.tv/faceittv oraz z polskim komentarzem na Viasat Explore – https://www.twitch.tv/viasatexplore.