League of Legends
08.12.2016 18:28

Wystartowało League of Legends All-Star Barcelona 2016

W Barcelonie ruszył dzisiaj event z cyklu League of Legends All-Star Barcelona 2016. Do końca tygodnia mierzyć się ze sobą będą najlepsi zawodnicy League of Legends na świecie, wśród których znalazł się również nasz reprezentant – Jankos.

W tym roku organizatorzy przyjęli bardzo ciekawy format rozgrywek. Zawodnicy zostali podzieleni na dwa teamy – Team Fire oraz Team Ice, w skład każdego teamu wchodzą czołowe drużyny każdego regionu. Tak więc mamy NA LCS All-Stars, LCK oraz IWC – grających na konto Team Fire, jak również EU LCS All Stars,  LPL oraz LMS po stronie Team Ice. Przez cztery dni wszystkie ekipy będą się mierzyły w serii różnych zmagań, zarówno całymi składami, jak również w grach 1 na 1. Za każdy mecz zostaną przyznane punkty, które wpadną na konto jednej lub drugiej drużyny, które na koniec pozwolą wyłonić triumfatora całego weekendu. Triumf w turnieju to nie tylko powód do chwały i sławy dla zawodników, ale także IP Boost, czyli bonus punktów dla graczy swojego regionu – jest więc dodatkowa motywacja by kibicować „swoim” zawodnikom. Polscy fani League of Legends chyba nie będą mieli problemu z wyborem swojego faworyta, prawda? 😉
Polscy widzowie oprócz oficjalnego streama mogą oglądać również transmisję z polskim komentarzem – można ją odpalić pod tym linkiem.