League of Legends
29.11.2016 11:40

Team Kinguin się wzmacnia!

Powyższy tytuł mógłby sugerować zmiany w naszej drugiej, najlepszej drużynie CS: GO, ale nie o to w tym przypadku chodzi. Team Kinguin poszerza swoje e-sportowe dywizje o drużynę League of Legends, tym samym ujawniając informację o dalszych losach projektu Adriana „Hatchy’ego” Widery.

Losy drużyny Hatchy’ego, do niedawna nazywanej po prostu Team #1, w ostatnich tygodniach były bardzo niepewne. Opisywaliśmy je tutaj, więc teraz tylko na szybko przypomnijmy – po odejściu Pawła „Woolite” Pruskiego mówiło się o zamknięciu projektu, potem plan Hatchy’ego miał polegać na znalezieniu zagranicznego zastępy dla Wollite. Ostatecznie jednak drużyna nie tylko znalazła nową organizację, ale i odzyskała swojego zawodnika – Woolite postanowił wrócić do starej ekipy.
Początek pracy z Team Kinguin / ex-Team #1 to dla Adriana jednocześnie koniec przygody z turecką ekipą SuperMassive. Praca z tym zespołem była dla niego niewątpliwie wielkim doświadczeniem, wystarczy spojrzeć na jego osiągnięcia z tym teamem – 1. miejsce na zimowym Turkish Champions League, 1. miejsce na International Wild Card Invitational, a co za tym idzie udział w Mid-Season Invitational, gdzie ostatecznie zajął 6. miejsce. Poza tym dwa tytuły najlepszego trenera tureckiej ligi.
Teraz jednak pora na nowe wyzwania, tym razem już z polską ekipą i realizację śmiałych zamierzeń Adriana wobec rodzimej sceny LoL.