Artykuły
28.10.2016 18:25

Infinite eSports wspiera sport!

Przykładów inwestowania marek sportowych w e-sport mieliśmy w ostatnim czasie mnóstwo – że przypomnę tu jedynie ostatnie informacje na temat wejścia w e-sport Legii Warszawa. Teraz jednak podajemy pierwszą informację zgoła odwrotną!

Infinite eSports to polska organizacja, założona w 2011 roku, działająca przede wszystkim na polu Counter Strike’a. Dzisiaj jednak została ogłoszona ich ścisła współpraca z… wyczynowym wioślarzem, Mateuszem Kraska. Jest on kilkukrotnym Mistrzem Polski oraz zdobywcą czwartego miejsca podczas World Rowing Under 23 Championship w Rotterdamie. A współpraca z Infinite eSports ma polegać na organizacji zaplecza treningowego, wszystkiego co związane z wyjazdami na turnieje jak również ubioru jak i niezbędnego sprzętu.
Trzymamy kciuki za powodzenie tego projektu i jak najwyższe lokaty Mateusza pod tymi niecodziennymi barwami – będzie to w końcu kolejna okazja do promowania e-sportu w szerokim świecie. Ciekawe kiedy zobaczymy na przykład Jerzego Janowicza sponsorowanego przez InetkoxTV? 😉

zdjęcie tytułowe pochodzi z oficjalnego fan page zawodnika