Sprzęt
29.12.2015 13:14

ŚCIGAJ SIĘ JAK STIG Z TOP GEAR W NAJNOWSZYM FOTELU PLAYSEAT TOPGEAR EVOLUTION!

Firma IQ Publishing, oficjalny partner w dystrybucji foteli rajdowych holenderskiej firmy Playseat w Polsce z przyjemnością informuje o udostępnieniu na polskim rynku fotela Playseat TopGear Evolution.

Playseat TopGear Evolution to model topowej, światowej klasy, stworzony z myślą o każdym z fanów cyfrowych wyścigów oraz legendarnego programu TopGear. Produkt stworzono współpracując z brytyjskim wydawcą najbardziej znanego w świecie programu telewizyjnego. Przez długie lata gwiazdą i prowadzącym program był charyzmatyczny Jeremy Clarkson, rozpoznawalny praktycznie wszędzie fan samochodów, autor znanych książek i popularyzator brytyjskich firm samochodowych.

PLAYSEAT-TopGear-Evolution_05

Fotel Playseat TopGear Evolution to mariaż nowoczesnego designu i materiałów z najwyższej półki. Przy wykorzystaniu fotela, samochodówki zyskują na wyjątkowym realizmie, który podbije serce każdego, szanującego swoją pasję fana! Profesjonalna konstrukcja tego mebla ułatwia pewne podłączenie ulubionej kierownicy. Bez wychodzenia z domu, w tym fotelu poczujesz się jak za kierownicą prawdziwej wyścigówki i zanurzysz się po uszy w świat cyfrowych wyścigów!

Konstrukcja stworzona została przez zawodowych kierowców rajdowych i jedną z jej cech jest między innymi atrakcyjny design. Rzucająca się w oczy oraz niezwykle wyróżniająca, żółto-niebieska kolorystyka oraz jedyny w swoim rodzaju, stylowy kształt idą w parze z charakterem fotela i jego użytkownika! Z przodu umiejscowione zostało logo TopGear. Z góry fotel przykuwa uwagę sporych rozmiarów, niebieskim logo TopGear oraz… sylwetką enigmatycznego Stiga, legendarnej postaci, którego wszyscy fani kojarzą jako tajemniczego kierowcę testowego.

PLAYSEAT-TopGear-Evolution_04-743x1024

Z tyłu fotel jest równie efektowny i z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom brytyjskiego programu. Łatwo zauważyć bowiem dużego Stiga i logo programu, wobec których nie sposób przejść obojętnie! Usztywnione i wzbogacone o zółte wstawki boki fotela zostały ponad to dodatkowo wyprofilowane, co powoduje, że fotel nie tylko doskonale wygląda, ale również z całości przebija realizm znany z wnętrza prawdziwego samochodu rajdowego! Fotel wyposażono również w porządny zagłówek z dwoma otworami dla lepszej wentylacji, który nadaje całości profesjonalnego, wyścigowego wyglądu.

Fotel Playseat Evolution TopGear zachowuje pełną kompatybilność z każą z dostępnych na rynku kierownic i pedałami m.in. Logitech (np. G27, G29, G920) i Thrustmaster (np. serii TX, T150, T300, T500). Wszyscy posiadacze takiej kierownicy z pewnością stabilnie zamontują swoje wirtualne „kółko” na solidnej, stalowej ramie, będącej częścią kompletu. Przy wykorzystaniu opatentowanego systemu regulacji, fotel można bardzo szybko i łatwo dopasować do swoich potrzeb. Regulacja położenia kierownicy i pedałów jest możliwa płynnie i nie są do niej konieczne żadne dodatkowe narzędzia, z wykorzystaniem zamontowanego przy fotelu pokrętła. Ponad to, fotel bardzo łatwo się składa – siedzisko możemy rozłożyć, a całą konstrukcję błyskawicznie zmniejszyć by móc przechowywać go na mniejszej przestrzeni.

PLAYSEAT-TopGear-Evolution_01

Fotel stworzono z myślą o adeptach wyścigów o wzroście od 120 do 220 cm i wadze od 20 do 125 kg. Rozmiary fotela  przy pełnym rozłożeniu to 130x50x98 cm, a całkowita waga wynosi ok. 20,5 kg.

„Cieszymy się, że ten niezwykły fotel trafia do polskich fanów wyścigów i programu TopGear! Prywatnie jestem fanem motoryzacji i sam z wielką przyjemnością zasiądę do wirtualnych wyścigów w takim stylowym fotelu!” – stwierdził Tomasz Mazur, prezes IQ Publishing.

Fotel Playseat Evolution TopGear można zakupić za pośrednictwem oficjalnego sklepu Playseat Polska (www.playseat.com.pl), w promocyjnej cenie z okazji świąt – 1 399 PLN.

Playseat Polska: http://playseat.com.pl/

źródło: informacja prasowa