Counter Strike: GO
23.08.2016 21:42

Polska scena CS GO – wszystko o ostatnich zmianach

Polska scena CS GO przechodzi ostatnio ciągłe burze jeśli chodzi o składy. W ostatnim czasie doszło do sporych zmian w trzech czołowych ekipach – Team Kinguin, AGG oraz Sferis Pride. Postanowiliśmy zebrać dla Was wszystkie informacje na ten temat w jednym miejscu.

Niedawno w Team Kinguin doszło do dwóch zmian. W tym zespole nie zobaczymy już Jacka „minise” Jeziaka i Pawła „innocenta” Mocka. Drugi z odsuniętych zawodników sam przyznał, że w ostatnim czasie jego forma nie sprzyjała mu i dlatego został usunięty z drużyny. Ich miejsca zajmą byli gracze Team AGG. Mowa tutaj o Karolu „Rallenie” Rodowiczu i Damianie „Furlanie” Kisłowskim. Prawdopodobnie innocent pozostanie w Kinguin jako rezerwowy, bowiem obowiązuje go ważny kontrakt z organizacją. Natomiast przed kilkoma minutami dowiedzieliśmy się, że Jacek „minise” Jeziak został tymczasowo przyjęty do zespołu Sferis Pride. Zastąpił on reatza.

Obecny skład Team Kinguin wygląda tak:
Grzegorz „SZPERO” Dziamałek
Michał „MICHU” Muller
Mikołaj „mouz” Karolewski
Damian „Furlan” Kisłowski
Karol „Rallen” Rodowicz
Mariusz „Loord” Cybulski – trener
Jacek „minise” Jeziak – rezerwowy
Paweł „innocent” Mocek – rezerwowy

Wspomnieliśmy już o przejściu minise’a do Sferis Pride. Oni również zrobili duży krok w przód w ostatnich tygodniach. Drużyna na początku wakacji zatrudniła nowego szkoleniowca – Kubika. Następnie Kamil „Kamil” Kamiński został zastąpiony Karolem „repo” Cybulskim.

Obecmy skład Sferis Pride prezentuje się następująco:
Piotr „Morelz” Taterka
Jacek „minise” Jeziak
Konrad „Exus” Jeńczeń
Michał „SooN” Wójcicki
Karol „Repo” Cybulski
Kuba „KubiK” Kubiak – trener

Jak już wspomniałem, przed wakacjami Team AGG rozstał się z Kubą „Kubikiem” Kubiakiem. W tym samym czasie Piotr „peet” Ćwikliński wrócił do składu. Niedługo po jego dołączeniu został on zastąpiony przez Karola „repo” Cybulskiego. Jednak kilka dni po zwolnieniu Kubika, peet powrócił znów do pierwszego składu. Za „rallena” pojawił się tymczasowo Kamil „kamil” Karpiński, natomiast za „Furlana” wszedł Paweł „reatz” Jańczak.

Aktualny skład Team AGG:
Kamil „kamil” Karpiński
Dominik „GruBy” Świderski
Bartosz „Hyper” Wolny
Paweł „reatz” Jańczak
Piotr „peet” Ćwikliński

Jeśli tylko pojawią się jakieś nowe informacje z polskiego „rynku transferowego” natychmiast damy Wam o nich znać. A może podzielicie się Waszymi opiniami na temat ostatnich zmian w komentarzach pod artykułem?