Counter Strike: GO
15.08.2016 20:09

Rozpad Fnatic – koniec pewnej ery CS: GO!

Przed momentem na facebookowym profilu Fnatic pojawiła się sensacyjna informacja – drużyna przestaje istnieć w obecnym składzie!

Fani CS: GO na całym świecie mogą zapisać datę 15.08.2016 jako koniec pewnej epoki. Oto bowiem najbardziej utytułowana i chyba legendarna drużyna na świecie rozpada się. Ze składu odchodzą JW, flusha i KRIMZ, a na ich miejsce wchodzą Twist, Lekr0 oraz Wenton. Ten ostatni grał już z drużyną jako stand-in w trakcie rekonwalescencji Olofmeistera.
W oświadczeniu na stronie organizacji widnieje informacja, że powodem rozpadu są coraz gorsze wyniki drużyny, które stopniowo doprowadzały do konfiktów wewnątrz niej. Jedynym rozwiązaniem było jej „przegrupowanie”. Jednak można powiedzieć, że wiele zostaje „w rodzinie” bo odchodzący gracze przechodzą do drużyny GODSENT, założonej przez innego, byłego gracza Fnatic – Pronaxa. To właśnie z GODSENT „wywodzą się” trzej gracze, którzy dołączą do nowego składu Fnatic, tak więc możemy mówić o transferze 3 za 3. I to właśnie z tym składem GODSENT zagrają dzisiaj zawodnicy VP.G2A o grę w ESL Pro League #4. Mecz rozgrywany będzie systemem BO3.

Jak pójdzie Fnatic w nowym składzie? A może to GODSENT, zasilone przez legendarnych zawodników, przejmie prym w światowym CSie? O tym zapewne przekonamy się już wkrótce.

zdjęcie w nagłówku pochodzi z oficjalnego profilu Fnatic na facebooku: https://www.facebook.com/FnaticCounterStrike/