World of Tanks
08.08.2016 18:09

Oficjalny sklep internetowy Wargaming – wielkie otwarcie

Wargaming ma przyjemność ogłosić start oficjalnego sklepu firmy w Europie. Stworzony we współpracy z ESL oficjalny sklep internetowy Wargaming ma zawierać wszystko, czego potrzebują fani. Ma być jednym miejscem, w którym fani gier Wargaming będą mogli znaleźć wszystkie produkty i gadżety do takich gier jak World of Tanks, World of Warships, Master of Orion czy też do eSportowej Ligi Wargaming. Zapraszamy pod adres www.wargamingstore.com

W Wargaming cenimy graczy ponad wszystko inne i było oczekiwanie z ich strony, aby mieć wszystkie produkty w jednym miejscu. Nawiązaliśmy współpracę z ESL, co gwarantuje najwyższą jakość. Na targach Gamescom będzie również fizyczna wersja sklepu, gdzie gracze będą mogli zobaczyć na żywo to, co jest dostępne online,” mówi Markus Schill, dyrektor generalny na Europę w Wargaming.

Oczywiście jak w przypadku wielu nowości oferowanych przez Wargaming, tak i teraz zaprezentowano zwiastun na YT:

Sklep oferuje szeroki wybór, od ubrań po przedmioty kolekcjonerskie, akcesoria komputerowe Razer czy modele Italieri. Również ESL stworzył własne produkty z ekskluzywnymi wzorami bazując na największych franczyzach Wargaming. Sklep internetowy Wargaming jest dostępny w trzech językach – polskim, angielskim i niemieckim. Zamówienia klientów będą dostarczane w całej Europie.

„Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą dotychczasowo bliską współpracę ponad obsługę ligi Wargaming. Jesteśmy pewni, że dostarczamy najwyższą jakość jeśli chodzi o sklep internetowy, zarówno pod kątem obsługi obecnych linii produktowych, jak również stworzenia przez nas nowych wzorów ubrań,” mówi Heinrich Zetlmayer, dyrektor zarządzający w ESL

Wargaming i ESL otworzą fizyczny sklep na targach Gamescom. Będzie on dostępny w hali 5, stoisko E010. Odwiedzający będą mogli zobaczyć wszystkie oferowane produkty na żywo.  W najbliższym czasie klienci mogą spodziewać licznych promocji i ciekawych ofert.