Counter Strike: GO
04.08.2016 16:52

S1mple nowym członkiem Natus Vincere!

Po majorze w Kolonii pewnym stało się, że ukraiński zawodnik formacji Team Liquid – Oleksandr „s1mple” Kostyliev opuści jej szeregi. Nie było tylko wiadome jak potoczą się dalsze losy tego utalentowanego gracza. Jedni spekulowali o powołaniu przez niego nowej drużyny, inni podejrzewali raczej zmianę barw na już istniejące. Dziś już wiemy – rację mieli Ci drudzy, a s1mple zasilił szeregi Natus Vincere!

W miejsce s1imple’a w Liquid wszedł adreN, a sam Ukrainiec zastąpił jednego ze współzałożycieli i kapitanów drużyny Na’Vi – Zeusa. Jednak z oświadczenia wydanego przez organizację wynika, że zamierza ona dotrzymać wszystkich zobowiązań jakie wobec niego ma. Po prostu do czasu znalezienia nowego pracodawcy Zeus pozostanie nieaktywnym graczem, być może pełniącym rolę stand-ina, jeśli zajdzie potrzeba. A tak co do zastapienia Zeusa przez s1mple’a w składzie wypowiedział się dyrektor eSportowy Na’Vi, Yevhen Zolotarov:

„Co do pojawienia się u nas Oleksandra, wierzę, że ten transfer ma potencjał by być jednym z najbardziej udanych w historii CS: GO. Szczególnie biorąc pod uwagę jak doskonale wyszkolonym, zmotywowanym i wiele oczekującym od swoich kolegów okazał się być. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy. Chciałbym również osobiście podziękować Daniłowi „Zeusowi” Teslenko za wszystko co zrobił dla Na’Vi, jego wielkie oddanie, wszystkiw triumy, szczerość i to, że można było na nim polegać. Twojej kariery pozazdrościć mogą Ci wszyscy gracze na świecie! Danił, jesteś legendą!!!”

Jesteśmy niezwykle ciekawi jesteśmy jak Oleksandrowi pójdzie w nowej drużynie, a Zeusowi gratulujemy jego dotychczasowych osiągnięć i trzymamy kciuki za znalezienie nowego teamu.