Overwatch
03.08.2016 10:10

Overwatch Rio – tak można nazwać nową aktualizację

Dopiero co w tym newsie informowaliśmy o prezentach, które pewna streamerka znalazła w pudełku wysłanym przez Blizzard. Dzisiaj już możemy śmiało przedstawić nowe skórki, unikatowe przedmioty oraz nowy tryb jakie trafią do gry. Jako, że wszystko to jest związane z Olimpiadą w Brazylii postanowiliśmy nazwać tę aktualizację Overwatch Rio.

Aktualizacja będzie ważyć 600MB i całe wydarzenia w grze potrwają do 22 sierpnia – czyli macie trzy tygodnie na zdobycie tych niesamowitych nagród! Wszystkie przedmioty będą wypadać ze specjalnych sezonowych skrzyni, gdzie znajdzie się ponad 100 nowych przedmiotów.

Do gry wprowadzono też w rozróbie nowy tryb Futbolúcio, gdzie gramy spotkania piłkarskie drużynami składającymi się tylko z Lucio. Dzięki zdolnościom bohatera gra jest dynamiczna, ciekawa i razem z przyjaciółmi spędzicie czas przy dobrej zabawie. Przypomina to trochę Rocket League, gdzie zamiast bohatera gramy samochodami. Zobaczmy co na ten temat dokładnie napisali twórcy gry:

Drużyny zmierzą się na pięknym Estádio das Rãs – „Stadionie Żab” – położonym w samym sercu Rio de Janeiro. Dzięki trampolinom i ścianom zwiększającym szybkość ta niezwykła arena dodatkowo wzmocni zdolności Lúcia, dzięki czemu gracze będą mogli powalczyć o zwycięstwo, uderzając w piłkę, ślizgając się, blokując, skacząc i tańcząc.

Przedstawiony trailer pokazuje jakie nowości nas czekają w grze, a jest ich naprawdę dużo! Overwatch Rio pozwoli nam zdobywać masę przedmiotów związanych z jednym z najważniejszych wydarzeń sportowych na Świecie. Aktualizacja ta nasuwa jedno pytanie – Czy twórcy będą tak postępować z każdą większą imprezą? Miejmy nadzieję bo jest to pomysł trafiony i na pewno urozmaici rozgrywkę.