Counter Strike: GO
30.07.2016 10:01

Finał ELeague – VP.G2A vs. Fnatic!

Finał ELeague Virtus.pro kontra Fntic – tak wygląda para finałowa pierwszego sezonu ELEAGUE. Dzisiaj o godzinie 4:00 rozpoczął się półfinał, w którym Polscy zawodnicy pokonali mousesports 2:0 – 16:7 na Trainie i 16:10 na Cache.

de_train:

Pierwsze cztery rundy zdobyło mousesports, które od początku pokazywało przewagę. Natomiast Virtus.pro po straconych rundach nie zamierzali się poddawać i po chwili z 4:0 zrobiło się 6:4 na korzyść Polaków. Do przerwy było 9:6. Po stronie CT Virtus.pro zaczęło grać skuteczniej, gdzie straciliśmy tylko jedną rundę, co ostatecznie przyniosło nam korzystny wynik i zdobyliśmy tę mapę wynikiem 16:7.

de_cache:

Od początku Virtus.pro zaczęli grać agresywnie, co przyniosło nam trzy fragii w wykonaniu pashy. Po kilku rundach Polacy prowadzili już 4:0, ale przy tym wyniku mousesports przebudziło się i doprowadziło do wyniku 4:4. Na naszą niekorzyść mouz do przerwy prowadziło 9:6. Po zmianie stron Virtus.pro odrobiło straty, gdzie doprowadzili do wyniku 12:9, po czym przeciwnicy wzięli pauzę taktyczną, która nie pomogła zespołowi, a nasi rodacy zwyciężyli na mapie de_cache 16:10 i tym samym przechodzą do wielkiego finału.

Wielki finał pierwszego sezonu ELEAGUE, pomiędzy Fnatic, a Virtus.pro odbędzie się już dzisiaj o godzinie 22:00. Będzie go można zobaczyć między innymi na oficjalnym kanale Polsatu Viasat Explore.