World of Tanks
28.07.2016 11:35

Supremacja – nowy tryb w World of Tanks Blitz

W najnowszej aktualizacji 3.0 do World of Tanks Blitz przedstawiamy nowy tryb gry – Supremacja, gdzie na mapach są specjalne sektory, których zajęcie i utrzymanie będzie stanowić klucz do zwycięstwa.

Założenia rozgrywki w trybie Supremacja są proste. Na każdej z map pojawiają się sektory do przejęcia. Przejmowanie tych miejsc daje punkty drużynie. Im więcej drużyna takich sektorów kontroluje tym szybciej zyskuje punkty. Aby wygrać należy zdobyć ich 1000 lub też klasycznie zniszczyć wszystkich przeciwników. Nowy tryb jest dostępny dla każdego z czołgów poziomów od V do X. Kluczową rolę będzie odgrywać tu współpraca drużyny, taktyka i plan na bitwę.

„Ciągle szukamy kolejnych rozwiązań, aby gra była interesująca dla czołgistów,” mówi Artem Safronov, globalny producent wydawniczy World of Tanks Blitz. „Nowy tryb gry został stworzony w ten sposób, aby każdy typ czołgów mógł być efektywny. Supremacja zachęca graczy do większej dynamiki i ściślejszej współpracy.”

Wraz z trybem Supremacja zmianom wizualnym i terenowym uległa mapa Falls Creek. Wiecej informacji o aktualizacji 3.0 do World of Tanks Blitz znajdziecie na oficjalnej stronie gry pod adresem http://wotblitz.eu.