Counter Strike: GO
22.07.2016 16:15

G2A nowym sponsorem tytularnym Virtus.Pro!

Od dziś oficjalna nazwa naszej najsłynniejszej drużyny Counter-Strike: Global Offensive to nie Virtus.pro, a Virtus.pro G2A! A wszystko za sprawą nowej umowy, według której popularny serwis z „używanymi” grami został nowym sponsorem tytularnym naszych zawodników oraz wszystkich innych dywizji, wchodzących w skład rosyjskiej organizacji. Oprócz nich, nową nazwę przybierze również serwis gromadzący w swoich ramach najpopularniejszych rosyjskich streamerów – RuHUB.

Współpraca między firmami rozpoczęła się w zeszłym roku, kiedy to G2A zostało jednym z najważniejszych partnerów Virtus.pro. „Jesteśmy zachwyceni, że wraz z RuHub oraz Virtus.pro możemy wspierać branżę gier i esportu w jej dalszym rozwoju i umacnianiu pozycji esportu jako globalnego medium.” – Dawid Rozek, współzałożyciel serwisu.
„Jesteśmy pewni, że zdobycie sponsora tytularnego dla wszystkich dywizji Virtus.pro, jak również współpraca z RuHub Studio to kamień milowy w historii naszej organizacji. Przy wspólnym wysiłku będziemy w stanie osiągnąć więcej w kolejnych turniejach i wprowadzać w życie nowe projekty.” – Anton Cherepennikov, CEO Virtus.pro.

O G2A:
Serwis ten jest wielokrotnie nagradzaną, polską firmą i jednocześnie najszybciej rozwijającym się na świecie cyfrowym rynkiem gier, który oferuje ponad 30 tysięcy cyfrowych produktów na jednej stronie. Łączy kupujących i sprzedających produkty cyfrowej rozrywki w jednym miejscu, bez względu skąd pochodzą. Oferuje ponad 100 różnych metod płatności w ramach jednego systemu i została nagrodzona wieloma nagrodami ze względu na m.in.: obsługę klienta, rozwój i szkolenia. Serwis szczyci się 100 gwarancją ochrony klientów dzięki ich autorskiemu systemowi G2A Shield.

Więcej o nagrodach, które zdobył serwis, można przeczytać na stronach:

http://stevieawards.com/
http://www.gbeawards.com/

PS. Ciekaw jestem w jaki sposób teraz nazwę zespołu będą wypowiadać komentatorzy. Pierwsza okazja już dzisiaj w nocy, o 4:00 transmisja z meczu Virtus.pro G2A w ramach ELeague.