SK Gaming liderem - ranking HLTV
Counter Strike: GO
12.07.2016 11:13

Ranking HLTV – Najnowsza aktualizacja

Ranking HLTV został zaktualizowany, obejmując wyniki drużyn CS:GO po ostatnim turnieju klasy major – ESL One Cologne 2016. Co się zmieniło?

Nastąpiło wyraźne przetasowanie drużyn i ich aktualne pozycje można mocno połączyć z wynikami na ostatnim majorze. Poza jednym wyjątkiem – ranking HLTV dla drużyny Virtus.Pro nie jest przychylny – ekipa znajduje się na 7 pozycji. Nie ma co jednak się smucić, gdyż polska drużyna pokazała się na turnieju z bardzo dobrej strony, przegrywając jedynie z zwycięzcami.

Bez zaskoczeń prezentuje się lista pierwszych 3 miejsc. SK Gaming po wygranej dumnie kroczy do przodu, powiększając mocno barierę przed drużyną z miejsca drugiego – fnatic. Będzie potrzeba co najmniej kilku turniejów aby pozmieniać coś w tej materii. Pierwszą trójcę zamyka G2, tutaj już raczej siłą rozpędu i zapasem punktów z poprzednich imprez.

Na kolejnych miejscach znajdują się drużyny: Liquid – które po wicemistrzostwie na ESL One w Kolonii przeskoczyło aż o 6 pozycji oraz Ninjas in Pyjamas, które po nie tak udanym występie zanotowało spadek o 1 pozycję.

Aktualny wygląd rankingu wygląda dla Polaków jak najbardziej pozytywnie, dużo do przeskoku nam nie brakuje a i zapas punktów do miejsc niżej jest całkiem spory.

Jak oceniacie rozkład zespołów względem ich ostatnich rozgrywek? Czy Virtus.Pro zasłużyło sobie grą w Kolonii na miejsce w TOP 3?

Ranking HLTV

Kliknięcie odniesie do strony rankingu HLTV…