World of Tanks
04.07.2016 11:26

Francuskie czołgi w konsolowym World of Tanks

Były niemieckie, pora na nowe, francuskie czołgi. Premiera potężnej aktualizacji zawierającej aż 44 nowe jednostki! Wargaming ma przyjemność poinformować, że olbrzymia aktualizacja do konsolowego World of Tanks jest już gotowa do pobrania na Xbox One, Xbox 360 i PlayStation®4,. Aktualizacja 3.1 zrównuje wszystkie trzy konsole jeśli chodzi o zawartość gry i dodaje drzewko technologiczne czołgów francuskich.

Warto zwrócić uwagę na dwa nowe warianty pogodowe dla map Steppes i Erlenberg (odpowiednio burza piaskowa i śnieżyca), jak również nowy zestaw misji (misje dostępne od 15 lipca) za wykonanie których nagrodą będzie czołg Tier VII AMX CDC. Kompletne drzewko technologiczne to 44 francuskie czołgi o wyjątkowych charakterystykach budowy i możliwości technicznych.

Gracze dostają w swoje ręce takie znane pojazdy jak na przykład FCM 36, Renault R35, Somua S35, SARL 42, Renault G1, AMX 30 1er Prototype i AMX 30 B. Czołgiści prowadzący jednostki poziomów 9 i 10 będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na dwóch nowych wariantach map. Steppes Sandstorm to mapa otwarta, ale poprzez niebezpieczną burzę piaskową widoczność jest wyjątkowo ograniczona. Erlenberg Blizzard to śnieżne pustkowia z ruinami oddzielonymi rzeką. Jednakże ze względu na niskie temperatury rzeka zamarzła, co daje nowe możliwości taktyczne i inne kąty natarcia. Więcej informacji o aktualizacji 3.11 na oficjalnej stronie gry -> http://console.worldoftanks.com/.