Heroes of the Storm
04.07.2016 13:30

Duża paczka zmian w Heroes of the Storm

Już niedługo do Heroes of the Storm zawita patch wprowadzający jedną z najbardziej wyczekiwanych postaci – Gul’dan. Popularność tego osobnika wzrosła po filmie Warcraft:Początek, który miał niedawno premierę. Oprócz tego otrzymamy bohaterkę reprezentującą uniwersum Diablo 3 – archanioła Auriel. Oczywiście twórcy i w tym patchu dodadzą kilka nowych skórek: siatkarka Li Ming, skórka do Arthasa inspirowana mitologią Chińską oraz nowego mounta.

Sama aktualizacja ma pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Niestety nie wprowadza ona żadnych nowych map oraz trybów rozgrywki. Są to bardziej zmiany kosmetyczne. Jednak sama gra potrzebuje odświeżenia i dodania czegoś nowego ponieważ już kilka znanych organizacji pożegnało się ze swoimi drużynami HoTsa. Ostatnio głośno zrobiło się o rozwiązaniu kontraktu ekipy Virtus.pro i wypowiedzi managera, który stwierdził, że gra jest mało interesująca dla organizacji esportowych.

Wszystkie nowości związane z nową aktualizacją oraz wprowadzeniem dwójki nowych bohaterów możecie oglądnąć w filmiku poniżej.