DOTA 2
01.07.2016 15:10

Wielkie zmiany w Virtus.pro

Największa rosyjska organizacja e-sportowa – Virtus.pro od wczoraj wprowadza zmiany. Kilku zawodników pożegnało się z barwami VP.

Pierwszym ruchem było zakończenie współpracy z drużyną Heroes of the Storm, która występowała w barwach Virtus.pro od czerwca 2015 roku. Głównym powodem takiej decyzji jest mała popularność HotSa, który od dłuższego czasu jest opuszczany przez najlepsze organizacje. Sytuacji nawet nie zmienił fakt iż drużyna zakwalifikowała się do DreamHack Valencia.

vp-hots

Kolejną platformą, gdzie dojdzie do zmian jest Dota2. Zarząd postanowił pożegnać się cała formacją oraz z managerami z nią związanymi. Działanie to jest spowodowane brakiem kwalifikacji do The International 6.

VP.dota2

Oprócz tego Cherepennikov Anton (CEO) ma zająć się zreformowanie struktury rosyjskiej organizacji oraz dokonać wielu zmian na szczeblach managerskich.

Czy zmiany wyjdą na dobre? Przekonamy się za kilka miesięcy, bo zapewne tyle czasu będzie trwać cały proces zmian jakie potrzebuje przejść Virtus.pro. Miejmy nadzieję, że nasi rodacy grający w barwach rosyjskiej organizacji nie odczują zbliżających się modernizacji.