World of Tanks
28.06.2016 16:43

Drugie urodziny World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz świętuje drugi rok istnienia na rynku. W tym czasie gra została udostępniona na iOS, Android i Windows 10, co czyni ją jedną z pierwszych, prawdziwych gier międzyplatformowych umożliwiający wspólną zabawę bez względu na system operacyjny i preferowane urządzenie.

Już ponad 55 000 000 pobrało World of Tanks Blitz, rozegrano ponad 590 000 000 bitew i zniszczono 5 600 000 000 000 czołgów. Łącznie gracze spędzili w grze 4390 lat – dziękujemy naszym czołgistom! Poniżej specjalny zwiastun przygotowany dla uczczenia tej okazji:

„Chcemy serdecznie podziękować graczom za zaufanie i wspólne spędzony czas,” powiedział Artem Safronov, globalny producent wydawniczy gry. „Mamy nadzieję, że macie z gry taką samą przyjemność, jak my tworząc grę. To dzięki Waszej pasji i zaangażowaniu World of Tanks Blitz jest to tym miejscu i zmienia się na podstawie Waszych opinii.”

Z okazji drugiej rocznicy istnienia World of Tanks Blitz na rynku przygotowaliśmy dla graczy specjalne wydarzenia – mnożnik x5 za pierwsze zwycięstwo dnia oraz złoto i dni konta premium za pierwszą rozegraną bitwę! May nadzieję, że będziecie z nami i jeszcze wielokrotnie będziemy mogli świętować kolejne urodziny. A teraz zapraszamy już na pole bitwy!

źródło: informacja prasowa