Counter Strike: GO
14.06.2016 10:44

Olofmeister wraca do gry!

Świetna informacja dla fanów ekipy Fnatic i jednego z ich czołowych graczy. Po kilkumiesięcznej przerwie, która rozpoczęła się po majorze w Columbus, Olofmeister wraca do podstawowego składu, by pomóc swoim kolegom w dzisiejszym meczu w ramach Eleague.

Przerwa Olofmeistera wywołana była kontuzją nadgarstka i był to jeden z pierwszych sygnałów, że e-sportowcy mogą odnosić kontuzje w podobnym stylu jak sportowcy. Wtedy też zaczęto mówić, że być może kalendarz rozgrywek jest nieco zbyt intensywny. Drugim takim przypadkiem były problemy Guardiana z Natus Vincere, które również pojawiły się przy okazji MLG Columbus 2016. Jednak Słowakowi szybciej udało się uporać z problemem, a na moment, gdy Olofmeister powróci, jego koledzy i fani musieli czekać aż do dzisiaj.

W międzyczasie ekipa Fnatic próbowała grać z kilkoma rezerwowymi, między innymi z Niclasem „PlesseNem” Plessenem oraz Johnem „wentonem” Erikssonem. Mimo, iż z tym drugim Szwedom udało się zająć 3-4 miejsce na finałach ESL Pro League, to wyraźnie było widać, że Olofmeistera brakuje w składzie i drużyna nie dominuje tak, jak zwykle. Wczoraj jednak na oficjalnym kanale YT Fnatic pojawiła się najpierw prezentowana przez nas poniżej video zapowiedź, a potem opublikowali oni informację o powrocie Olofa do składu. Czy to pomoże im wrócić na szczyt? Zobaczymy już dziś o 18:00.